Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

V edycja konkursu Przyjazna Wieś

30.09.2013

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zaprasza do udziału w konkursie "Przyjazna wieś" na najlepszy projekt wspierający rozbudowę infrastruktury na terenach wiejskich, współfinansowany z Funduszy Europejskich. Zgłoszenia można składać do 30 września br.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów projektów o charakterze infrastrukturalnym, zrealizowanych częściowo lub w całości na obszarach wiejskich Rzeczpospolitej Polskiej i współfinansowanych z poakcesyjnych funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. Warunkiem udziału w Konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu, tj. zatwierdzenie sprawozdania końcowego.

Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać na formularzu konkursowym, który wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
Departament Funduszy Europejskich,
ul. Wielicka 72 B, 30-552 Kraków,
z dopiskiem Konkurs „Przyjazna wieś”.

Termin składania formularzy ustala się do dnia 30 września 2013 roku (decyduje data faktycznego wpływy dokumentu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego)

Regulamin konkursu - pobierz
Formularz zgłoszenia - pobierz
Kryteria oceny technicznej - pobierz
Kryteria oceny społecznej - pobierz

SR KSOW Województwa Małopolskiego


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009