Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szukamy najlepszego projektu w zakresie infrastruktury zrealizowanego na terenach wiejskich

12.06.2014

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zaprasza do udziału w konkursie "Przyjazna wieś" na najlepszy projekt wspierający rozbudowę infrastruktury na terenach wiejskich, współfinansowany z Funduszy Europejskich. Zgłoszenia można składać do 11 lipca 2014 r.

 

Logo konkursu

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy beneficjenci projektów o charakterze infrastrukturalnym, zrealizowanych na obszarach wiejskich województwa małopolskiego i współfinansowanych z Funduszy Europejskich, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. Warunkiem udziału w Konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu, tj. zatwierdzenie sprawozdania końcowego.Zgłoszenia do konkursu należy dokonać na formularzu konkursowym, który wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
Departament Funduszy Europejskich,
ul. Wielicka 72 B, 30-552 Kraków,
z dopiskiem Konkurs „Przyjazna wieś”.

Prace należy składać do 11 lipca 2014 roku (decyduje data faktycznego wpływy dokumentu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego).

Pliki do pobrania:
 Regulamin konkursu
 Formularz zgłoszeniowy
 Kryteria oceny (infrastruktura społeczna)
 Kryteria oceny (infrastruktura techniczna)

 


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009